Skocz do zawartości

Zdjęcie

CYBERPANEL - kolejne ciekawe rozwiązanie

CYBERPANE hosting VPS serwer dedykowany

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 root

root

Tadam ;)

• WHZone
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Miejscowość:to tu to tam
  • Firma:tadam ;)

Napisano 28 styczeń 2018 - 14:09

Ostatnio znalazłem kolejne ciekawe rozwiązanie o nazwie CYBERPANEL. Wspiera system Centos 7.x. , kilka wersji PHP jak również OpenLiteSpeed i LiteSpeed Cache. Zarządza wszystkimi podstawowymi funkcjami jakie powinien posiadać panel hostingowy. Czyżby ten panel był odpowiedzią na bezradność vestacp? Strona projektu: https://cyberpanel.net/ Poniżej kilka zrzutów jak on wygląda.

pre_1517144387__homepage.png

pre_1517144438__dns.jpg

pre_1517144466__filemanager.png

pre_1517144492__backupsite.png

pre_1517144517__createwebsite.png

pre_1517144541__websitepanel.png

• 0

#2 Wojtek Hintzke

Wojtek Hintzke

Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejscowość:Rumia
  • Imię:Wojtek

Napisano 15 maj 2018 - 21:05

Witam wszystkich :)

Do tej pory byłem niemal fanatykiem Virtualmin-a... Kilka dni temu znalazłem gdzieś wpis o CP i jego współpracy z LiteSpeed itd... i właściwie to jest to, czego potrzebowałem. Zdecydowanie łatwiej mi się po nim porusza :) Jak na razie - świetnie działa. Używam go testowo na 2 VPS-ach, jeden w nazwa.pl a drugi w arubacloud, w obu przypadkach na CentOS 7 64 bit.

• 0

#3 root

root

Tadam ;)

• WHZone
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Miejscowość:to tu to tam
  • Firma:tadam ;)

Napisano 15 maj 2018 - 21:32

Panel faktycznie jest niezły jednak posiada sporo błędów które użytkownicy zgłaszają na forum CyberPanel. Oczywiście wszystko jest do poprawienia, martwi mnie natomiast słaby nacisk na obsługę poczty. Rozumiem że implementacja dodatkowych elementów zawsze wymaga czasu jednak szkoda że właśnie poczta traktowana jest po macoszemu.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: CYBERPANE, hosting, VPS, serwer dedykowany

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych